Pozostałe produkty

Klipsownica do szynek

Palnik WK10 jest palnikiem wielo-dyszowym (10 dyfuzorów) przeznaczonym do wypalania (odkażania) płaskich powierzchni (np. kurników). Zasilany jest gazem propan lub propan-butan. Chcąc uzyskać wyższą temperaturę i stabilniejszy płomień zaleca się dodatkowo podłączenie sprężonego powietrza.

Palnik WK10 składa się z wózka 10-cio dyszowego, 10-cio metrowego przewodu oraz reduktora, wyposażonego w bezpiecznik, umożliwiającego regulację ciśnienia gazu w przedziale od 1-4 bar .

Specyfikacja:

  • Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej
  • masa (waga): 8,7 kg

 

Nadziewarka ręczna do szynek
Nadziewarka jest przeznaczona do nadziewania batonu mięsnego w siatkę.

Specyfikacja:

  • Urządzenie wykonane ze stali nierdzewnej
  • masa (waga): 7 kg

 

Poganiacze
Poganiacze służą do zachowania dyscypliny i porządku w czasie przepędu trzody chlewnej. Proste w użytkowaniu i funkcjonalne sprawdzają się w prywatnych gospodarstwach, firmach zajmujących się transportem żywych zwierząt czy w gabinetach weterynaryjnych.
Podgrzewacze do butli

Płaszcze grzewcze PG-2 i grzałki silikonowe GS-1 służą do podwyższenia temperatury parowania gazu w butli. Zastosowanie podgrzewaczy jest idealnym sposobem na eliminowanie szronienia się butli podczas eksploatowania gazu w niższych temperaturach. To odpowiednia propozycja dla użytkowników butli gazowych w okresie jesienno-zimowym.